Witamy na stronie sekcji kolarstwa górskiego Wyższej Szkoły Gospodarki
Nasze treningi w okresie wiosennym  będą realizowane w sobote i niedzielę.

Zbiórka na ul. Jeździeckiej a Bydgoskiej w Niemczu ( na końcu hipicznej- przy Polo w Niemczu  o godzinie 10.00- 13.00.

Jak będziemy na zawodach to umawiamy się indywidualnie.

 


Aktualności

Poniżej znajduje się lista aktualności:

Dołącz do Nas!!

Zdałeś maturę? Lubisz kolarstwo, a nie wiesz co dalej? Dołącz do naszego Teamu AZS WSG MTB. To tutaj możesz połączyć pasję z możliwością zdobycia wykształcenia w wielu dziedzinach. Gwarantujemy możliwość skorzystania z systemu stypendialnego oraz indywidualnej organizacji studiów jak również indywidualnego programu studiów. Mamy jeszcze wiele innych propozycji, które mogą Cię zainteresować. Jak to zrobić? Wyślij do nas, swoje dotychczasowe osiągnięcia i plany sportowe na najbliższe lata, a na pewno zaproponujemy Ci ciekawą ofertę. Wszelkie informację na adres: norbert6@vp.pl

więcej >>
KOMPLET ZWYCIĘSTW W WYŚCIGU BESKIDY MTB TROPHY

Historyczny wynik zanotowali nasi kolarzę na MTB Trophy w Istebnej. Zajmując 2 miejsce w klasyfikacji generalne w drużynie. Do sukcesu drużynowego Norbert Łysiak dorzucił komplet zwycięstw w kat. na dystansie i wygrywając klasyfikację generalną.

więcej >>
Coraz bliżej

Ruszamy już 4 czerwca 2015 roku na legendarny Beskidy MTB Trophy to bez wątpienia jeden z najbardziej wymagających wyścigów etapowych w Europie i jeden z najcięższych na całym świecie. I wcale nie chodzi tu o dystans czy pokonywane przewyższenia.
 

więcej >>
Już jest

Tak, tak, już jest, nowy sezon 2015 i super otwarcie. Jak co roku kultowa Bydgoska impreza XC pt.: Kujawia XC. To tu, sprawdzamy gotowośc naszej formy do sezonu. Pomimo trudnych warunków pogodowych wypadliśmy na 6 z plusem. A oto dowody:

więcej >>
Wspólny trening

Pogoda jest łaskawa dla kolarzy i naszych treningów, dlatego szlifujemy formę na treningach szosowych. W takiej grupie to sama przyjemność. Do zobaczenia na trasie. Spotykamy się w nowym miejscu o 10.00 przy Polo w Niemczu(na rogu Jeździeckej a Bydgoskiej).

więcej >>
Nowy Rok

W nadchodzącym Nowym Roku Życzymy Wszystkim spełnienia marzeń, wielu sukcesów zawodowych i sportowych, pociechy z najmniejszych drobnostek i zdrowia do realizacji tego wszystkiego. Życzy Team MTB 

więcej >>
Nasze treningi

Zapraszam na treningi mtb sekcji  KU AZS WSG w każdą sobotę o godzinie 10.00 do Myślęcinka. Zbiórka na przestanku autobusowym 52 ul. Gdańska 173 (pętla autobusowa przy ZOO). Trening trwa około 3 h w terenie zmiennym. W przypadku pytań proszę o kontakt: norbert6@vp.pl.

więcej >>
Garmin Maraton MTB

Na koniec sezonu 28 września br. mamy medal z Elbląga. II m zajął nasz trener Norbert Łysiak  w wyścigu zaliczanym do serii maratonów pt.: Garmin MTB. Były równeiż inne sukcesy.

więcej >>
Czas maratonów

W Polsce od pewnego czasu dominuję maratony mtb. My również poddaliśmy się tej magii, startując w VII Kościerski Maraton MTB 31 września. Pojechaliśmy tam w składzie: Paweł Jurczak, Przemysław Dana, Dawid Lewandowski, Norbert Łysiak. Ciekawa trasa okolic Kościerzyny gwarantowała wspaniałe wrażenia. Tak właśnie było, sprawna organizacja i świetna atmosfera to potwierdziła. Wyścig bardzo szybki i obfitujący w wspaniałe emocję od startu do mety. Na pewno tam wrócimy. Startowalo 330 zawodniczek i zawodników.  Osiągnieliśmy następujące wyniki:

Przemek Dana - 5 m, Piotr Jurczak 11 m, Norbert Łysiak 6m,Dawid Lewandowski 56 m w kategorii.

więcej >>
Szok na trasie
Jak zawsze Kujawia XC otwiera sezon i tym razem nie zawiodła. Rok startowy zaczęliśmy od szoku organizmu. Trasa wymagająca siłowo, a przede wszystkim interwałowa, co nie każdy może znieść na początku sezonu. Nasza reprezentacja wystartowała w 5 osobowym składzie. Pierwsze wystartowały dziewczyny Małgorzata Ziemińska oraz Natalia Mitkowska zajęły 5 oraz 6 miejsce. W elicie wystartował tylko Piotr Jurczak który z okrążenia na okrążenie się rozkręcał i dojeżdżając na 28 miejscu. W mastersach Przemysław Dana przyjechał na 2 miejscu a Norbert Łysiak był 9. Zadanie zostało wykonane w 120 %, wszyscy jechali świetnie i walczyli do końca. Gratulację więcej >>
Minął kolejny rok!

Już tradycyjnie pierwszego dnia Nowego Roku spotkaliśmy się przy źródełku w Myślęcinku. Było to czas wspomnień i podsumowań miniongo roku, ale przede wszystkim radości z Nowego Roku, który ma sprzyjać w realizacji planów zawodowych i sportowych. Były toasty i planowanie wyjazdów na zawody i obozy przygotowawcze do nadchodzącego sezonu. Wspaniałe humory i uśmiechy zapowiadają dobry 2014 rok!

więcej >>
Gorące medale

Komplet medali dla KU AZS WSG podczas mistrzostw województwa w maratonie Potulice 2013. Ciekawa trasa oraz dobra organizacja sprzyjała naszym zawodniczkom i zawodnikom. Którzy przywieźli 4 medale przy morderczym słońcu. 

więcej >>
Dominacja WSG

Nasze studentki zdominowały AMPIK w mtb. Gdzie zdobyły wszystko, co było do zdobycia w wyścigu głównym, jak i w klasyfikacji akademickiej, pomimo ulewnego deszczu, który padał przez cały wyścig.
Mistrzynią została Małgorzata Ziemińska, vice - Paulina Cywińska, a brązowy medal zdobyła Karolina Paterka! Gratulację!

więcej >>
Pogoda reżyserem AMP.

Walczyliśmy z błotem i trasą, a nie z innymi zawodniczakmi. Tak  podsumowały swój start w AMP w Jeleniej Górze nasze reprezentantki w kolarstwie górskim. Nie udało się obronić ubiegłorocznego tytułu Mistrza Polski. Dużą role w tym występie odegrała piekielnie trudna trasa oraz ciężkie warunki pogodowe które były często reżyserem tego widowiska. Trasę łatwiej było przebiec, niż przejechać.
 

więcej >>
Mazovia MTB dla naszych

 
Z ostatniej chwili! Nasze Panie zdominowały maraton Mazovia MTB w Bydgoszczy. Zajmując odpowiednio 1 miejsce Karolina Paterka i  2 miejsce  Małgorzata Ziemińska! Gratulujemy

więcej >>
Bydgoski sprawdzian

1 maja nasza reprezentacja wystartowała w ostatnim sprawdzianie przed AMP w Jeleniej Górze. Tym razem były to zawody,  które  odbyły się  w naszym mieście pt. Kujawia XC. Zawody zostały rozegrane na ścieżkach LPKiW w Myślęcinku, gdzie dopisywała piękna pogoda. na zdjęciu od lewej: Karolina Paterka, Natalia Mitkowska, Małgorzata Ziemińska.

więcej >>
Czas wiosny

Lubie to! Tak, można określić dzisiejszy trening. Wiosenna pogoda na kręciła nas do 3,0 godzinnego treningu.
 

więcej >>
Noworoczny trening- 2013

                                                                              

Już tradycyjnie 1 stycznia witaliśmy Nowy Rok. A on przywitał nas łaskawą aura i dobrym humorem( jak widać na zdjęciu). Oczywiście wyznaczyliśmy sobie cele sportowe na nowy rok i odrazu zaczeliśmy wdrażać je w życie. Pokonaliśmy 3 pętle na trasie zeszłorocznego wyścigu z podwyższonym tętnem, a następnie ruszyliśmy na ścieżki okolicznych tras. Było miło spotkać wszystkich w dobrych humorach i oby tak przez cały rok. 

więcej >>
Złoto dla WSG

Nasza żeńska reprezentacja w składzie Katarzyna Pawłowska, Natalia Mitkowska, Karolina Paterka i Izabela Rumińska zdobyły złoty medal AMP w kolarstwie górskim. Ale to nie wszystko.

więcej >>
Rowerzystom zawsze świeci słońce
600 osEDBS 2011ób i petycja w sprawie Gdańskiej na Rajdzie w Ramach Dnia Bez Samochodu

Podobnie jak w poprzednich latach tak i w tym dopisała frekwencja na przejeździe rowerowym z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu, który odbył się 24 września. Około 600 osób przejechało głównymi ulicami Bydgoszczy, pokazując potencjał tkwiący w transporcie rowerowym. W samym przejeździe wziął udział także prezydent Bydgoszczy p. Rafał Bruski, który obiecał, że każdego roku powstanie kilka kilometrów dróg rowerowych (nie wiemy czy odbierać to z nadzieją czy z niepokojem).

Korzystając z okazji, Społeczny Zespół doradców ds. komunikacji rowerowej wręczył na ręcę Prezydenta, oraz Pełnomocnika Prezydenta ds. komunikacji rowerowej petycję w sprawie utworzenia kontrapasa na ul Gdańskiej. Przedstawiamy jej treść:

więcej >>
IV Jesienny Maraton

 Udany start w Kościerzynie i pudło Przemka Dany. Piotr i Paweł Jurczakowie gonią czołówkę i mają apetyt na więcej.  A oto relacja z IV Jesiennego Maratonu

więcej >>
Europejski Dzień bez Samochodu 2011
24 września: Dzień Bez Samochodu! Wyjedź z nami na główne ulice, promuj rowerj i wygrywaj nagrody!

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych na rajd rowerowy w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu pod hasłem „Wybierz wygodną alternatywę!”.


W sobotę 24 września o godzinie 12.00 spotykamy się na Wyspie Młyńskiej by przejechać głównymi ulicami Bydgoszczy (mapka). Tradycyjnie chcemy przypominać, że rower to nie tylko sposób na spędzanie zdrowo wolnego czasu, ale to przede wszystkim sposób na wygodną i tanią altenratywę dla transportu samochodowego.

Program przejazdu:
· 10:00-12:00 zbiórka i rejestracja uczestników na Wyspie Młyńskiej
· 12:05 start rajdu głównymi ulicami Bydgoszczy
· 13:10 przyjazd na Wyspę Młyńską
· 13.30 losowanie nagród, wyróżnienie dla najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu.

Na uczestników czeka wiele nagród w postaci bonów pieniężnych a także szereg innych atrakcji

więcej >>
Nasz człowiek w Tour de Pologne

Adrian Kurek nasz student jak trównież członek sekcji KU AZS WSG został powołany do reprezentacji Polski na nasz narodowy Tour de Pologne. Gratulujemy  władzą i trenerom  macierzystego klubowi Adriana,  Stali Grudziądz, która wychowuję tak zdolnych zawodników. Dzisiejszy etap oraz czerwona koszulka  najaktywniejszego kolarza dowodzi, iż Adrian Kurek jest zawodnikiem z mocnymi papierami. Trzymamy kciuki i kibicujemy jemu oraz wszystkim Polakom jadącym w wyścigu.( fot. żródło Onet. sport)

więcej >>
Złota Kasia

Miłą niespodziankę sprawiła nam nasza studentka i czołowa zawodniczka sekcji KU AZS WSG Katarzyna Pawłowska( pierwsza z lewej), a mianowicie zdobyła dwa medale na Mistrzostwach Polski w Złotoryi. Reprezentując na co dzień UKS Jedynka Limaro Kórnik.

więcej >>
U Brata Jana dobrze się jeździ

MTB u Brata Jana" ten wyścig na stałe zagościł w naszym kalendarzu startowym. Sprzyjająca pogoda oraz ciekawa trasa oraz dobra organizacja zachęca do startów w Nowym Mieście Lubawskim. Nasza reprezentacja składająca się z Piotra i Pawła Jurczaków oraz Przemka Dany postanowiła powalczyć o czołowe miejsca w tym urokliwym maratonie.

więcej >>
Poznań niespodzianek

Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim w Poznaniu? To wszyscy sobie zadawali pytanie jak można przygotować trasę XC dla ponad 300 zawodników i to jeszcze w centrum miasta. Tak w centrum miasta, bo na Cytadeli. Pięnie przygotowana trasa i bardzo wymagająca dla akademików. Nasza reprezentacja pokazała się z bardzo dobrej strony.

więcej >>
Ciężki początek

Jeszcze dobrze nie wypoczeliśmy, a już przyszedł start w  Kujawi XC 27.03.11. Na te zawody można zawsze liczyć, ciężka i wymagająca trasa, oraz wielu czołowych zawodników Polski to stały obrazek Myślęcinka o tej porze. Imponująca frekwencja i bardzo dobry poziom pozwolił nam na świetne wprowadzenie do sezonu. Co prawda jesteśmy po bardzo ciężkim okresie pracy nad wytrzymałością długiego czasu i bazy. Dojechaliśmy w dobrym tempie, chociaż wyników nie znamy. Szczegóły wkrótce.

więcej >>
Zima przyszła, czas do pracy

Zima nas zaskoczyłą równie jak drogowców, ale i z tym potrafimy się uporać. Ogłaszam czas przygotowań do nowego sezonu. Grudzień to świetny miesiąc, przerwa świąteczna i Sylwester a później z górki. Oczywiście rozpoczynamy sezon dosyć wcześnie, a to za sprawą AMP w kolarstwie górskim które odbędą  się w maju u naszych sąsiadów z  Poznania. Kto ma ochotę się poruszać przypominam o naszych treningach we wtorki i czwartki na obiekcie Zawisza- siłownia. Godzina 18.00-19.30. W niedziele 11.00 przy Kauflandzie na Wojska Polskiego.

więcej >>
Lubimy Starogard Gdański

Start w Starogardzie Gdańskim odczarował nasz słaby początek września. Polubiliśmy wybrzeże nasi zawodnicy odnieśli wspaniałe rezultaty. Zajęcie 2 miejsca przez Piotra Jurczaka oraz 3 miejsca przez Przemka Dana cieszy tym bardziej że mało brakowało i trzeci zawodnik AZS WSG Paweł Jurczak przyjechał by na 3 m a skończył na 4. 

więcej >>
Europejski Dzień bez Samochodu 2010 już za nami.

Bydgoszczanie jak zwykle nie zawiedli i pokazali iż rower i zdrowy styl spędzania wolnego czasu jest im bliski. Dobra pogoda i wspaniałe humory dopisywały wszystkim uczestnikom. Ponad pięćset osób przyłączyło się do naszej akcji.

więcej >>
Uzależnieni

Kolarstwo to zjawisko które wciąga i uzależnia. Przekonali się o tym nasi panowie bracia Piotr i Paweł Jurczakowie jak  również nasz masters Przemysław Dana. Walczyli na trasach w lipcu.

więcej >>
Złoty Chełm

 

Jak zwykle podróż mieliśmy udaną było wesoło i długo. Odwiedziliśmy znajomego zw. Danielo i ruszyliśmy w dalsza podróż przez stolice czyli korki. Dotarliśmy do Chełma popołudniu rozpakowaliśmy się i odpoczynek. Piątek to wspólny trening na przydługiej pętli do XC (8,4 km). Było dużo błota i sporo długich prostych...

więcej >>
Dziewczyny w złocie!

Mamy złoto na AMP w Chełmie. Dziewczyny w składzie : Katarzyna Pawłowska, Paulina Cywińska, Karolina Paterka, Natalia Mitkowska zdobyły złoty medal w klasyfikacji generalnej. Nasze złotka znokautowały konkurencję, nie dając ani przez chwile szans na zbliżenie  się innym uczelnią do pierwszego miejsca. Nasi panowie chociaż gorzej to na bardzo dobrym poziomie. Wszystkim Gratulujemy! Obszerniejsze relację wkrótce.

więcej >>
Szczęśliwe wybrzeże

MTB BIKE TOUR GDAŃSK 2010 - I EDYCJA 10 maja br. Zawody na wybrzeżu poraz kolejny udane. Czołowe miejsca naszych zawodników to I miejsce Przemysława Dany, III m Karoliny Paterki oraz IV Norberta Łysiak.

 

więcej >>
Słoneczny Bydgoski Festiwal Rowerowy

Bydgoski Festiwal Rowerowy można uznać za udany, czego dowodem była frekwencja, około 1000 rowerzystów. Pokazy ewolucji rowerowych oraz losowanie nagród przyniosły wiele emocji. Najliczniej reprezentowaną szkołą była Szkoła Podstawowa nr 58, która otrzyma pieknę stojaki rowerowe, Państwo Kowalscy wylosowali rower Kross, a Netbook trafił do Tomaszowa Mazowieckiego, wycieczkę natomiast  wylosowała tajemnicza
Pani z Rypina. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję i zapraszam do obszernej relacji 27 kwietnia wraz z galerią zdjęć.

więcej >>
Sezon Otwarty

                                                                                                     Sezon 2010 jest już rozpoczęty. Pomimo długiej zimy grupa trzyma sie świetnie. Na początek część teamu wystartował na Kujawi XC ( 21 marca 2010) w Ostromecku natomiast druga trenowała w słonecznej Chorwacji. Ci pierwsi mieli ciężką przeprawę w iście wiosennej pogodzie, co skończyło się licznymi awariami sprzętu. I tak Karolina Paterka zajęła 1 miejsce( na zdjęciu) i jak się później okazało jako jedyna z WSG,  dojechała do mety. Piotr Jurczak, Michał Jamróz oraz Michał Jarczewski mieli awarie. Co do szczęśliwców z Chorwacji to ciężko pracują na starty w kwietniu i maju. Do zobaczenia na trasie. 

 

więcej >>
Europejski Dzień Bez Samochodu

Bydgoszczanie wspaniale uczcili Europejski Dzień bez Samochodu, którego obchody odbyły się 20 września na płycie głównej Starego Rynku. 

Blisko 800 rowerzystów solidaryzowało się z hasłem" Popraw klimat swojego miasta"  pod jakim jechaliśmy w rajdzie rowerowym  do Myślęcinka. Przepiękna pogoda, wspaniała atmosfera i mnóstwo uśmiechniętych twarzy to jest widok jaki sprawiał, że serce rosło z radości.    

więcej >>
Uwaga, Talent!

Olsztyn zdobyty. Michał Jarczewski( z lewej) i jego trener Norbert Łysiak zaraz po maratonie. Nasz nowy talent wjeżdża w świat kolarski hitem zajmując II miejsce na dystanisie mini udowodnił że ma poważne aspirację na wspaniałe wyniki.

więcej >>
Wspaniały debiut Metropolia maraton mtb

Ponad 250 kolarzy Bydgoskie Glinki jeszcze nie gościły. Wspaniała pogoda i dobra organizacja sprawiły że pierwszy maraton mógł się podobać. Puszcza Bydgoska i jej wzniesienia pozostawiły bolesny ślad w mięśniach uczestników Metropolia Maraton MTB Bydgoszcz- Toruń. Wzniesienia i zjazdy, ciągła zmiana podłoża mocno dawało się we znaki uczestnikom maratonu. Bezkonkurencyjnym stał się Bydgoszczanin Radosław Tecław z grupy Corratec Team. Wśród pań również utalentowana Bydgoszczanka Karolina Paterka nie dała szansy rywalkom.

więcej >>
Akademickie Mistrzostwa woj. Kujawsko- Pomorskiego w mtb.

 Mistrzami akademików zostali Paweł Farion AZS UTP i Małgorzata Nowacka AZS UKW. Mistrzami województwa drużynowo zostali kolarze i kolarski z AZS WSG.

więcej >>
Znamy mistrzów Bydgoszczy

Minionej niedzieli LPKiW w Myślęcinku gościł najszybszych kolarzy górskich. Tradycyjnie dopisała pogoda i wymagająca trasa. Pomimo 150 m przewyższenia na 4800 m trasie rywalizacja toczyła się do ostatniej metra. Uczestnicy wykazali się wolą walki i żelazną kondycją. Czasy uzyskiwane przez najszybszych kolarzy były zdumiewające wskazują na wysoką formę zawodników.

więcej >>
IV Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w kolarstwie górskim

Już w niedziele spotykamy się w LPKi W w Myślęcinku na IV Otwartych Mistrzostwach Bydgoszczy w kolarstwie górskim. Co roku jest ciekawie ale w tym roku organizatorzy przygotowali 150 m przewyższeń na pętli 4800 m ,a dla najmłodszych pociech (rocznika 2005) ciekawe nagrody. Najlepsi otrzymają medale i dyplomy, a wśród wszystkich uczestników rozlosujemy super nagrody. Spotykamy sie już od godziny 9.00. Dojazd na zawody ul. Jeździecką a następnie w lewo do Hipicznej.

więcej >>
Historyczny wyjazd na AMP w Przesiece 8-10 maja 2009 !

Po raz pierwszy w historii WSG nasza reprezentacja pojedzie na Akademickie Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim z dwiema drużynami żeńską i męską. Pierwsza będzie reprezentowana przez Sylwie Kalinowską, Małgorzatę Posadzy, Dominikę Zielińską i Sylwie Moosakowską. Natomiast drużynę męską do wspaniałych wyników poprowadzi Krzysztof Nycek, Piotr i Paweł Jurczakowie i trener drużyny Norbert Łysiak. Zapowiedziana trudna technicznie trasa i setki studentów nie stanowią problemu dla naszej reprezentacji, w końcu wszyscy się przygotowywali.

więcej >>
Na podium

Wielkim sukcesem zakończył się start w cyklu Skandia Maraton MTB w Chodzieży 26 kwietnia br. gdzie startowała sekcja kolarstwa górskiego AZS WSG. Wzrastająca forma Radosława Tecława* przyniosła 2 miejsce na dystansie 61 km. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne miejsca Krzysztof Nycek – 24 m, Piotr Jurczak 33m, Paweł Jurczak 55 m, Norbert Łysiak 11 m

Powodzenia na trasie.

*Radosław Tecław już nie jest studentem i członkiem sekcji mtb WSG

 

 

 

więcej >>
Mocne uderzenie!

Zawodnicy sekcji  kolarstwa górskiego AZS WSG już 8 marca w pierwszych zawodach Otwarcia sezonu pokazali się z dobrej strony. W maratonie Bydgoszcz-Koronowo – Bydgoszcz zajęli następujące miejsca: 2 m Krzysztof Nycek, 4 m Norbert Łysiak, 6 m Paweł Jurczak, 8 m Piotr Jurczak

więcej >>
Mocne rozpoczecie sezonu! - 8 marca 2009 roku

Pierwszy start już tuż, tuż. 8 marca mamy zamiar ostro pokręcić na trasie Bydgoszcz( Myślęcinek)- Koronowo- Bydgoszcz. Wracamy do zeszłorocznych ściganek. Formuła rywalizacji jest raczej luźna, ale ściganie to już poważna sprawa. Gwarantyjemy gorącą herbate i coś słodkiego na mecie. Zapewniamy miejsce do pozostawienia rzeczy na przebranie itp. Spotykamy sie na pętli tramwajowej w Myślęcinku o godzinie 9.30. Start o godzinie 10.00. Meta na parkingu przy pętli, chyba że ustalimy inaczej. Zwycięzca zgarnia nagrodę niespodziankę. Dla osób ciekawych trasy zapraszamy 1 marca o 10.00 na pętli tramwajowej w Myślecinku na obiazd trasy wyścigu. Do zobaczenia

więcej >>
Mamy kolejny tytuł!!!

Poraz kolejny nasi kolarze potwierdzili prym w woj. Kuj- Pomorskim. Zdobycie tytułu najlepszeko akademika przypadł niepokonanemu Radosławowi Tecławowi z Wyższej Szkoły Gospodarki, drugie miejsce Jakub Osuch Collegium Medicum- UMK, przed Pawłem Farionem- UTP (..)

więcej >>
Najlepsi wśród szkół niepublicznych

Być najlepszą uczelnia niepubliczną w mtb jest super, ale potwierdzić to w kolejnym roku to dopiero wyzwanie. Do tak arcytrudnego zadania wyznaczyłem najlepszych.

więcej >>
I Rajd Brdy 2008

Panowie to że potraficie się ścigać to już wiemy. A teraz coś dla ducha i ciała rekreacja, to z czego znana jest nasza uczelnia. A wiec 31 maja -1 czerwca bierzemy udział w rajdzie do Funki ( koło Chojnic) 2 etapowym. 

więcej >>
Rozpoczęcie sezonu.

Pogoda za oknem zagoniła mnie przed klawiaturę...
Oglądałem właśnie szóstą część kultowej serii NWD, kiedy nagle przeniosłem wzrok z ekranu telewizora na okno. Nasz szybie krople deszczu rozbijały się jedna po drugiej... I tak bez przerwy...

więcej >>
Skąd dowiedziałeś się o sekcji?

Z ISAPS-u
Od kolegi/ koleżanki.
Na zawodach.
Z mediów.
Z innych źródeł


Głosuj
Wyniki
Centrum rowerowe

CMT Sport

MAXIMUS

Jan Kowalski Group

Bank BGŻ

Piszą o nas:

Patron medialny: mtbnews.pl

Patron medialny: pomorska.pl