IV Jesienny Maraton

Kolejny wekend i kolejny start, tym razem 3-osobowym składzie udaliśmy się do Kościerzyny na IV Jesienny Maraton. Pogoda od rana była super, samopoczucie jeszcze lepsze. Od startu trzymaliśmy się z bratem w 2 grupce zawodników, która z kilometra na kilometr była coraz mniej liczna. Piotr Jurczak również dopadł kryzys, co skutkowało   "puszczeniem koło", dtatego drugą część dystansu jechał z Przemkiem Barańskim(z Bydgoszczy),  do momentu, popełnia błądu, który polegał na zakopaniu się w głęboki piasek na podjeździe co bezlitośnie wykorzystał "Kermit". Trasa była na wymagająca, co skutkowało brakiem szans na dojście do rywala. Wyścig nasi zawodnicy ukończyli na następujących miejscach.  Przemek Dana po przebitej dętce 11open i 3kat M3, Paweł Jurczak po paru tygodniach mocnej pracy nad własną dyspozycją ukończył zawody na 14 miejscu open i 9 w M2, Piotr Jurczak z kliku minutową stratą do kolegów zajął 17 miejsce open i 10kat. W niedziele (2 .10.2011)  jedziemy na Maraton do Gdańska, gdzie interwałowa trasa na pewno da nam w kość, mimo tego cała nasza trójka jest w dobrej dyspozycji i będziemy chcieli zaprezentować się jak najlepiej w Trójmieście.